Stabliss czyli jak prosto i skutecznie opanować stres

Stabliss powstał z myślą o osobach, które nie potrafią poradzić sobie ze stresem.

Nie jesteś w stanie wyeliminować stresu ze swojego życia – możesz jednak zacząć go kontrolować.

Wszystkich czynników powodujących stres prawdopodobnie nie jesteś w stanie wyeliminować ze swojego życia – pomyśl jednak, jak wyglądałoby Twoje życie, gdyby ktoś dał Ci możliwość kontrolowania stresu.Koniec z drażniącym uciskiem żołądka, nerwowymi ruchami rąk, niepokojem i lękiem – wyobraź sobie, że w obliczu każdej stresującej sytuacji pozostajesz spokojny i opanowany. Kontrolując stres, jesteś w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Pomyśl, jakie byłoby Twoje życie, gdyby także Tobie ktoś dał możliwość kontrolowania stresu.

Te same kolorowe czasopisma, które lansują bezstresowy tryb życia, podają również wiele konkretnych sposobów na wyeliminowanie stresu. Wg nich, najlepiej sprawdzają się takie metody, jak zdrowe odżywianie się, długi sen, czy medytacja. Niestety, żaden z tych sposobów nie pozwoli Ci przejąć pełnej kontroli nad Twoim stresem. Część z tych metod to działania doraźne, nakierowane na tymczasowe eliminowanie skutków stresu – stosując je, będziesz w stanie zwalczyć zmiany, wywołane przez stres w Twoim organizmie, wystarczy jednak, że na Twojej drodze pojawi się nowy stresor, a one wrócą, najpewniej ze zwiększoną siłą. Pozostałe metody to działania długofalowe, wymagające istotnej zmiany Twojego trybu życia. Opierają się one na przekonaniu, że większość sytuacji wywołujących stres można trwale wyeliminować z codziennego życia. Ty już wiesz, że to przekonanie jest błędne, a te stresory, których nie będziesz w stanie wyeliminować, powodowały będą takie same zmiany w Twoim organizmie, jak wcześniej.


Stabliss powstał z myślą o osobach, które nie potrafią poradzić sobie ze stresem.

W składzie suplementu diety znajduje się jagoda acai, która eliminuje problemy ze snem, poprawia nastrój oraz ma działanie uspokajające i relaksujące. Stabliss pomaga unormować ciśnienie tętnicze krwi i wzmacnia układ odpornościowy organizmu. Ponadto pomaga regulować apetyt, zapobiegając nadmiernemu przybieraniu na wadze w następstwie niewłaściwej diety wywołanej stresem.

Tagi:stres, jak radzić sobie ze stresem, jak sobie radzić ze stresem, sposoby radzenia sobie ze stresem, radzenie sobie ze stresem, jak poradzić sobie ze stresem, metody walki ze stresem, sposoby walki ze stresem, jak walczyc ze stresem, metody radzenia sobie ze stresem, walka ze stresem, stres w pracy, stres objawy, przyczyny stresu, tabletki na stres, co na stres, na stres, sposoby na stres