Odchudzanie z DietBooster

tabletki na odchudzanie,tabletki odchudzające,suplementy,Dietbooster, Skuteczne wspomaganie diety

Zastanawiasz się dlaczego długotrwałe głodówki są nieskuteczne?

Dzieje się tak, ponieważ nasz organizm jest sprytny – w trudnych okolicznościach staje się zapobiegliwy. Spowalnia spalanie składników energetycznych, a pokarm zaczyna się trawić coraz dłużej, żeby organizm mógł wyciągnąć z niego jak najwięcej. Do tego momentu wszystko idzie dobrze – tracisz na wadze. Jest to jednak sukces krótkotrwały.Nadchodzi bowiem wtedy najgorszy moment – wychodzisz z diety. Twój organizm wciąż jest w stanie „oszczędnościowym” – jest zaprogramowany na odkładanie każdej nadwyżki kalorii w postaci tłuszczu. A Ty dostarczasz mu nagle ogromne ilości kalorii, które są zamieniane w tłuszcz w ogromnym tempie. Rozpoczyna się gwałtowny efekt jo-jo – tyjesz znacznie bardziej niż udało Ci się schudnąć podczas głodówki.

Na czym polega dieta 5:2, na której punkcie oszalały miliony ludzi na całym świecie?

Jej zasady są bardzo proste: jesz co chcesz przez 5 dni w tygodniu (bez żadnych ograniczeń!), a przez pozostałe 2 dni przechodzisz na mini głodówkę. W trakcie ich wieloletnich badań okazało się, że krótkotrwałe głodówki nie tylko pozwalają zrzucić zbędne kilogramy, ale także obniżają poziom cholesterolu we krwi (zapobiegając zawałom) i podnoszą wrażliwość człowieka na działanie insuliny (ograniczając możliwość cukrzycy). Można to podsumować jednym zdaniem: jesz co chcesz i chudniesz.
5:2 Diet Booster to środek wspomagający dietę 5:2. Likwiduje uczucie głodu, brak energii, zwiększa efektywność spalania tłuszczu, uzupełnia witaminy i mikroelementy. To wszystko w sposób naturalny i bez efektów ubocznych. 5:2 Diet Booster dostępny jest w dwóch różnych formułach: dla kobiet (5:2 Diet Booster Women) i mężczyzn (5:2 Diet Booster Men).


Formuła dla kobiet dodatkowo kontroluje gospodarkę hormonalną organizmu

Tagi:tabletki na odchudzanie, tabletki odchudzające,suplementy, Dietbooster, Skuteczne wspomaganie diety