Likwidacja trądziku z Trioxil

zwalczanie pryszczy,zwalczanie trądziku,suplementy,trądzik młodzieńczy

Ten produkt odżywi Twoją cerę, oczyści ją z bakterii oraz grzybów,

a także zamknie pory i pozbędzie się martwych komórek na skórze twarzy, jednocześnie stymulując produkcję nowych. Trioxil® przenosi bezpośrednio wgłąb Twojej skóry aktywne składniki produktu, których działanie trwa aż 12 godzin!

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, iż trądzik może powodować problemy w życiu zawodowym i towarzyskim

– dlatego zachęcamy do wypróbowania absolutnej nowości z USA – Trioxil® to sprawdzona i innowacyjna formuła stosowana z sukcesem przez miliony nastolatków na całym świecie. Żel łagodzący objawy trądziku młodzieńczego i różowatego. Trioxil jest uniwersalnym dermokosmetykiem pozbawionym skutków ubocznych. W składzie znajduje się innowacyjny składnik Bisazulene 14%.
SkładnikiTrioxil® to jedyny środek na rynku, który oferuje kompleksową pomoc w problemie trądziku –zwalcza zarówno mikroby, jak i bakterie, nie wysuszając skóry, ponieważ w swoim unikalnym składzie zawiera: Bisazulene – aktywny składnik wnikający dzięki technologii nanosomów wgłąb skóry i przywracający jej wspaniały wygląd!ekstrakty z żeńszenia i oczaru wirgilińskiego, aby łagodzić podrażenienia skóry oraz regulować cerę,olej pszenny i jęczmienny, aby odżywiać Twoją cerę oraz pomóc jej w procesie regeneracji,ekstrakt z Arniki – kontrolujący wydzielanie się tłuszczu w skórze twarzy oraz mający działanie antyseptyczne.

Trioxil® przenosi bezpośrednio wgłąb Twojej skóry aktywne składniki produktu, których działanie trwa aż 12 godzin!

Tagi:zwalczanie pryszczy,zwalczanie trądziku,suplementy,trądzik młodzieńczy