Likwidacja cellulitu z Oligo.DX

zwalczanie cellulitu,suplementy,Oligo.DX kosmetyki antycellulitowe

OLIGO.DX® działa naprawdę szybko. Już pierwszego dnia powinnaś zauważyć lekką poprawę.

Zalecamy aby przed rozpoczęciem kuracji zrobić fotografie miejsc dotkniętych cellulitem, aby po kilku tygodniach porównać je z nowym stanem. To będzie najlepszy dowód na to, że OLIGO.DX® działa.

Głównym składnikiem OLIGO.DX®

jest najczystszy wyciąg z Hydrocotylu, zawarty w mikrokapsułkach, które wnikają głęboko w tkankę skórną i działają w podobny sposób do zabiegów polegających na wstrzykiwaniu Botoxu. Oligo.DX to jeden z najbardziej innowacyjnych kosmetyków antycellulitowych. Regularnie stosowany działa nawet bez masażu.

Oligo.DX to najlepsza odpowiedź na problemy kobiet borykających się z uporczywie nawracającą pomarańczową skórką

Wraz z otyłością cellulit jest największym problemem współczesnego społeczeństwa. Dotyczy on przede wszystkim kobiet w czasie dojrzewania płciowego, macierzyństwa a nawet przekwitania czyli w momentach największych zmian gospodarki hormonalnej.Zmiany jakie wywołuje cellulit tworzą się wyłącznie u kobiet bez względu na ich wiek. Najczęściej związane są z nieprawidłową gospodarką hormonalną w związku z czym dotyczą prawie 90 % kobiet na całym świecie.Najbardziej skuteczna walka z cellulitem obejmuje dużo bardziej bądż mniej skutecznych kuracji począwszy od przeprowadzenia kuracji w domu aż po specjalistycznych zabiegach realizowanych w salonach kosmetycznych. Żeby osiągnąć spektakularny sukces trzeba obowiązkowo przywrócić prawidłową przemianę materii jak również przyspieszyć proces spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej, która tworzy pod skórą nieestetyczne guzy.


OLIGO.DX® to niezwykle skuteczny żel antycellulitowy. Preparat uzyskuje znakomite efekty w redukcji cellulitu dzięki zastosowanym składnikom, do których należą:mikrokapsułki zawierające wyciąg z Hydrocotyl (26,0–28,0%),skrzyp,bluszcz (26,9–28,0%),morszczyn pęcherzykowaty (12,0–16,0%),kofeina (0,9–1,0%).Działanie OLIGO.DX® opiera się na:budowie i zwiększaniu rozmiaru naczynek krwionośnych,redukcji tkanki tłuszczowej,aktywacji systemu limfatycznego.

Tagi:zwalczanie cellulitu,suplementy,Oligo.DX kosmetyki antycellulitowe